Windows 7 Kısayol İşaretini Değiştirmek/Kaldırmak

Windows 7'de kısa yollardaki ok işareti nasıl değiştirilir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. http://s9.dosya.tc/en2.php?a=server/zprnfn/Vista_Shortcut_Overlay_Manager.zip&b=7b1e2e38de8a1b089e4f09393af43078 adresinden Vista Shortcut Overlay Manager programını indirin ve kurun
    2. Programı çalıştırın ve dilediğiniz seçeneği seçin ayrıca Select here to remove " - Shortcut "extension when new shortcut are created seçeneğini seçerseniz kısayollardaki -kısayol son eki silinir değişklikleri uygulamak için Apply butonuna tıklayın
    Anonim Anonim (156)