Windows 7 kurulum aşamasında bilgisayar sürücüleri görmüyor, imzalanmış sürücü bulunanamadı gibi hata veriyor, çözümü?

Bilgisayar hp model şu anda win10 ama çok kastığı için win7 kurmak istedim, dvd den kuruyorum, bilgisayarım açıklen dvd okuyor bios sırasında dvd yi görüyorum dvd okuyucusu zararlı değil ve dvd zarar görmeyil başka bilgisayarda da kullanıldı aynı şekilde, yani bu sitede birkaç böyle sıkıntılı forum var fakat onları denedim olmadı, sürücü yükleye tamam dedikten sonra ekrana ne sürücü geliyor ne harddiskleri gördüğüm bir şey, dvd nin içini görmüyor.

wanted0742 wanted0742 (1)
3 yıl önce sordu

  • bilgisayarınız 32 bitmi 64 bitmi yanlışıklen win 7 32bit indirmiş olabilirsin bilgisayarın 64 bit ise gorele28 3 yıl önce
  • bilgisayarım 64 bit ve elimde orjinal win7 64bit var wanted0742 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arkadaşlar uzun uğraşlarımla buldum sizinle paylaşayım, bilgisayarı 2019 da almıştım yeni sayılır ve kurucağım win7 2009 model felan o yüzden bilgisayarımdaki sürücülerle uyumlu değil o yüzden bilgisayara eski sürüm denemiyorum daha fazla.ne yaptıysam çözüm bulamadım, win 7 kurma sebebim bilgisayarın cpu su hep %100 idi onu düşürmekti, onun yerine bilgisayarı sıfırladım başka çarem olmadığı için.

wanted0742 wanted0742 (1)