Windows 7 kurulum sonrası internet ve ekran çözünürlüğü problemi

Bilgisayarımı windows 7 ye güncellemiştim.Bir arkadaşın flashında varmış.Bilgisayar acildiginda ingilizceydi.ve wifi ağı bulmuyordu.aygit yoneticisine girdigimde ethernet controller gibi seylerin yaninda unlem isareti vardi.wifi agi bulmadigi icin internete de baglanamiyordum.bilgisayarimin ismi acer aspire v3 551g.lan driver yukledim bir bilgisayardan.driver nasil yuklenir diye yazdim internete aynisini yaptim.olmadi.ve sağ altta bu bir kopyadir diye bir yazi cikti.ve ekran cozunurlugu de cok kotu.Herhalde yapmam gereken şu:Pcye yeniden duzgun bir win7 yukleyip kurmak

kemalsl kemalsl (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Winodws 7 Yerine Windows 10 Kurabilirsin hem güncel hem daha performanslı.

    infinity infinity (402)