Windows 7 kurulumu sonrası wi-fi bağlanmıyor

Bugün pcye w7 ultimate kurdum. Ve internete bağlanamıyorım. Hiçbir wifi ağı bulmuyor

kemalsl kemalsl (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sürücüleri kurdun mu? windows ve R tuş bileşimlerine bas gelen yere "C:\Windows\System32\msdt.exe" -ep TSControlPanel -path C:\Windows\Diagnostics\Index\NetworkDiagnostics_4_NetworkAdapter.xml -context {1803C0D6-9E67-4BC9-9516-346D3ED7D5CD} bunu yaz sorunu gidericiyle düzeltmeye çalış

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarın markasını modelini ver ki sana uygun sürücü linkini verelim. formattan sonra Wifi için sürücü yüklemen lazım. Muhtelen sürücü yüklemedin ya da hatalı yükledin.

      murat murat (12492)