Windows 7 Mavi Ekran hatası nasıl çözülür?

Merhabalar, ben internette gezinirken bilgisayar dondu. Tekrar çalıştırıp açtığımda birden baya bir mavi ekran aldım ama tek bir tanesini kaydetti:

Memtest86 testi yaptım hata yok diyor. Ne yapmalıyım? Güvenli mod'dan yazıyorum.

kuartz kuartz (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM testini tekrar yapıp ekran görüntüsü atar mısın? Çift modül bellek varsa teker teker takıp test et. Komut İstemini ( CMD ) yönetici olarak açıp sfc / scannow yazıp enterla.

    hydra hydra (3800)