Windows 7 Mikrofon Sorunu

Elimde bu tip bir kulaklık var ch-110 http://i.hizliresim.com/nRlWLB.jpg

Online oyun oynarken mikrofon basma sorunu var. Sesim karşıya gitmiyor fakat oyundaki sesleri duyabiliyorum

Arkadaşımın mikrofonla ilgili sorunları yok onun ayarları ise şu şekilde benden farklı olan jak girişinde onun 2 tane gözüküyor benim 1 tane

onunkinin ayarları http://i.hizliresim.com/aLYGE7.jpg

benimki ise arka panel jak girişi var sadece diğeri yok

ne yapmam gerekir

efeoztas06 efeoztas06 (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızda sadece hapörlör için olan(yeşil renkli) jack kablosu var ise sadece sesleri duyabilirsiniz sizin sesinizin karşı tarafa gitmesi için mikrofon jack girişine(kırmızı renkli)  hapörlörünüzdeki kırmızı renkli kabloyu takmanız gerekir eğer bilgisayarınızda kırmızı jack girişi yoksa tek jack girişli başka bir mikrofonlu kulaklık kullanmanız gerekir. (yada bilgisayarınızın ses kartını değiştirebilirsiniz)

    mutecessis mutecessis (216)