Windows 7 nasıl etkinleştirilir?

merhaba öncelikle Windowsu etkinleştirmek istiyorum

Başlat çubuğuna Windowsu etkinleştir yazdığımda programı açtığımda bu hatayı alıyorum

mrspyyy mrspyyy (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Windows'u etkinleştirmek için bir Windows lisans anahtarına ihtiyacın var. Sende bu var mı? Ona göre yardımcı olalım sana.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows 7 14 Ocak 2020 tarihinde sona erecekmiş, ona göre windows 10'a geçsen daha iyi olur, 1 yıl sonra buraya gelip "windows 7 hata verdi kapandı" konu açma bence. (Bu bir hatırlatmadır.)

      @farurhenho internette ücretsiz 1 yıllık lisanslar var, oradan kullanabilir.

      Yönetici izni vermeniz gerekiyor.

      ilkaybaki ilkaybaki (236)
      5 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşlar sıkıntı şu ki ben etkinleştireme programını yani lisans keyini yazacağım yeri açamıyorum.

      mrspyyy mrspyyy (1)
      5 yıl önce cevaplandı

        slui.exe Windows belirtilen, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir. hatası genelde Windows 7 işletim sisteminde Service Pack yani hizmet paketi yüklenmediğinde ortaya çıkar. Windows 7 için Service pack 'i şu adresten indirebilirsin

        Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (KB976932) indir

        Daha sonra Windows aktivasyonunu deneyebilirsin.

        Ayrıca Windows 7 aktivasyonu için şunu deneyebilirsin:

        1. Komut istemini yönetici olarak çalıştır. Windows 7'de komut istemi yönetici olarak nasıl çalıştırılır?
        2. Sonra şu komutu yaz ve enter tuşuna bas:
          slmgr.vbs /ato

        hakan hakan (15409)
        5 yıl önce cevaplandı

          merhaba sana uzmanım.net mesajlar bölümünden youtube linki ve etkinleştirme linki atacağım programın adı etkinleştirme linkini açtığında yandex sitesi açılacak ve programın adı bölümünün altında indir butonu yazar ona tıklaman yeterli youtube linkide nasıl yapacağını anlatıyor

          gorele28 gorele28 (387)