WİNDOWS 7 Nerden İndirebilirim?

Merhaba arkadaşlar, bana orjinal Windows 7 iso dosyası lazım nerden nasıl indirebilirim? şimdiden cevaplar için teşekkürler.

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft orjinal Windows 7 ISO indirme işlemlerini sonlandırdı.

    Eğer orjinal Windows kullanıyorsanız ve ürün numaranız varsa Windows ürün kurtarma sayfasından Windows 7 ISO dosyalarını indirebilirsiniz.

    Windows 7 ürün kurtarma sayfası için tıklayın.

    1. Açılan sayfada sayfanın en altında ürün anahtarını gidin.
    2. Ürün anahtarı kutusuna Windows 7 anahtarınızı girin.
    3.  Doğrulayı tıklayın.
    4. Ürün anahtarı doğrulandıktan sonra menüden bir ürün dili seçin.
    5. İndirmek için 32 bit veya 64 bit sürümü seçin. Her ikisi de varsa ikisini de indirebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle cevabın için teşekkür ederim Hakan. Orjinal kullanıyorum ne yazık ki ürün anahtarım ve orjinal CD ile beraber kaybettim. Ürün anahtarımı da pc çökmeden bakıp daha evvel yedeklemediğim için oda gitti. Ne yazık ki verdiğin çözümü yapamayacam. Genede çözüm için teşekkürler. lion 8 yıl önce
    • Daha önceden Microsoft Orjinal ISO indirmeye izin veriyordu. Digitalriver adlı bir siteden indirilebiliyordu. Fakat artık doğrudan orjinal Windows 7 indirme linki yok maalesef. hakan 8 yıl önce