Windows 7 nereden indirebilirim?

Windows 7 home premium 32 bit nereden indirebilirim? Crackli değil orjinal indirme linki gerekiyor.

hardplaydark hardplaydark (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    buyrun link  usb üzerinden windows yüklemenizi saglayan uygulama yanliz minumum 4gb usb bellek olmasi gerekir

    anteplioguzhan anteplioguzhan (10)
    9 yıl önce cevaplandı

      Microsoft download sitesi MSDN için o siteye üye olmak gerekir ama üyelik ücretlidir.

      Webde el değmemiş yani değiştirilmemiş olduğu iddiasıyla istediğin download belki bulunabilir ama bununda %100 garantisi olmaz. Belki MSDN hash kodu alınarak aynı koda sahip download bulunabilirse olabilir. Ama bu durumdada download sırasında dikkatli olmak lazım (Bazı download hileleriyle sistemine birçok istenmeyen dosya aktarılabilir.).

      Eğer olabilirse eşden dostan orjinal bir DVD temin ederek kopyalanması çok daha kolay ve güvenli olur. Kopyalatan DVD sahibinin bundan hiçbir zararı ve sorumluluğu olmaz (Böylesi bir endişe olursa, ikna edilmeli). Zira kurulumda sen kendine ait ürün anahtarını kullanacaksın.

      Orjinal MSDN dağıtımı Windows 7 Home Premium with Service Pack 1 (x86) - DVD (Turkish) için webde arama yaparken alttaki kod ile ara. Aynı kod ile bularak download edebilirsen korkmadan kurulum yapabilirsin.

      SHA1:0642AEF0EA9391F2950133D7AA79B5C1CAC2CF5C

      Kolay gelsin.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

        Windows 7 orjinal ISO indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Linkler doğrudan ISO dosyalarının linkleridir.

        Daha önce paylaşılan bu linkten indirebilirsiniz: Windows 7'yi orjinal olarak nereden indiririm? Windows 7 ISO dosyaları ingilizcedir.

        hakan hakan (15424)