Windows 7 önyükleme ekranında kendi kendini yeniden başlatıyor

Geçenlerde eski bilgisayarıma Win7 kurdum. Kurdukdan sonra biraz kullandım ve birkaç aydır kullanmıyordum bu gün açmaya çalıștığımda win7 önyükleme ekranı geldiğinde kendini yenden bașlatıyor ve gelișmiș modda (F8 modunda) açılıyor. Güvenli modda açmayı denedim aynı șey oldu. Sizce sorun nede?

genius genius (190)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    KnK bence senin bilgisayarindaki hdd yada ssd bozulu muhendis yanina git o da bilecek sonra o hdd yada ssd ni tamir etsin bide bilgisayarin temiz deyil ise bilgisayarinida temizlesin ama en basta format at bak bi calisiyormu ondan sonra git.

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bide bana bilgisayarinin ozelliklerini yorum yaz kismindan yazarak atarsan cok sevinirim adils 3 yıl önce