windows 7 oyunlarda donma sorunu

öncelikle herkese yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim tüm uzmanım.net üyeleri adına teşekkür ederim. hocam benim sorunum ekran kartı ile ilgili ekran kartım asus gt-420 işletim sistemi win7 64 bit ram 4 gb oyunlarda donma yapıp ve sonrasında oyunnun exe uzantılı dosyası yanıt vermeyi kesti diye bir uyarı geliyor eger böyle bir uyarı gelmezse bu seferde nvidia yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye bir hata mesajı almaktayım lütfen beni bu dertten kurtarın bu arada pc ısılarıda normal ve hatta soguk bile ilginiz için şimdiden teşekkürler hocam bu görüntüde anakart ve ekran kartı ısı ve hafıza bilgileri

hasan2801 hasan2801 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun çıktığı oyunun kısayolun Sağ Tık > Özellikler > Uyumluluk > Windows 7 yap umarım sorunun düzelir

    bcaggul bcaggul (117)