Windows 7 Professional vl indirme?

Windows 7 Professional VL SP1 indirme bağlantısı lazım.

kaydolum kaydolum (97)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7'nin sürümleri Microsoft'un sitesinde lisans anahtarı girmek şartıyla indirilmeye sunuluyor. Eğer orijinal Windows 7 Pro lisansın varsa buradan indirebilirsin: https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7

    Lisans anahtarın yoksa farklı sitelerden Windows 7 crack halini bulup onu indirirsin. Uzmanim.net'te crack yazılımlara destek vermediğimiz için link paylaşımı yapmıyoruz.

    omercik omercik (9418)