Windows 7 RPC sunucusu kullanılamıyor sorunu

Az önce Counter-Strike 1.6 için CS:GO skin pack indirdim. Dosyaları klasörden oyuna atarken birden başlıktaki hata çıktı ve hata kutusunda C:(kullanıcı)/downloads gibi klasörü indirdiğim yol vardı ve o hatadan hemen sonra windows media player açıldı ondan sonra yinde üstte belirttiğim yolun aynısı yazdı ve sunucu ile ilgili birşeyler yazıyordu bende virüs bulaşmış olabilir diye pc nin fişini çektim. Yardımlarınızı bekliyorum.

kullanici184051 kullanici184051 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windowsu güvenli modda başlatırsın ve bu modda sistemi geriye, problem öncesi bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem geri yüklemesi yapılamıyorsa;

    Başlat>Çalıştır (veya doğrudan windows tuşu+R) yolu izlenir.

    Çalıştır satırına msconfig yazılır ve enter tuşlanır.

    "Normal başlangıç" seçili değilse seçilir, uygula ve tamam tıklanarak PC yeniden başlatılır.

    Daha sonrada sistemi virüs ve zararlılar için taratırsın:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    En son olarakta windows güncellemeleri mutlaka yapılmalı, bu kesinlikle ihmal edilmemelidir.

    temmuz temmuz (12505)