Windows 7 Sanal Bellek Ayarı varsayılan değerler nasıl geri yüklenir?

Merhabalar (Windows 7 64 bit) x64 değil işletim sisteminde Sanal Bellek ayarını varsayılan ayarlara döndürmek istiyorum. Aşağındaki Ekran Görüntüsünden görüceğiniz üzere nasıl varsayılana çevirebilirim.

-Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuan varsayılan değerler yüklü.

    Tüm sürücülerde disk belleği dosyası boyutunu otomatik yönet bu seçenek seçildiğinde Windows senin adına olması gerektiği gibi sanal bellek dosyasını yönetmeye başlar. Başka bir işlem yapmana gerek yok.

    murat murat (12492)