Windows 7 Service Pack 1 (SP1) indirilemiyor sorunu

Microsoft sitesinden Windows 7 Service Pack 1'i (SP1) indirmek istiyorum. Fakat indirme linkine tıkladığımda We're sorry, this download is no longer available.yazan bi sayfa geliyor. Anladığım kadarı ile Microsoft Windows 7 service pack 1 indirmesine artık izin vermiyor. Windows Update çalışmadığı için Windows update üzerinden de  Windows 7 Service Pack 1 indiremiyorum. Windows 7 64 bit için  Windows 7 Service Pack 1 nereden indirebilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 SP 1 indirme linki bozuk görünüyor. Fakat Microsoft Update Katalog üzerinden indirilebilir. Microsoft Windows için hizmet paketi (KB976932) Microsoft Update Catalog üzerinde hala bulunuyor.

    Windows 7 SP indirme linkleri şu şekilde:

    https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB976932

    Bu linkte

    • Windows 7 64 bit için SP1 indirmek için Windows 7 Service Pack 1 for x64-based Systems (KB976932)
      (x64 Tabanlı Sistemler için Windows 7 Service Pack 1 (KB976932))

    • Windows 7 32 bit SP1 indirmek için Windows 7 Service Pack 1  (KB976932) seçin.

    Windows 7 32 bit için SP 1 boyutu 541 MB, Windows 7 64 bit için dosya indirme boyutu 912MB. İnternet bağlantı hızınıza göre indirme süresi değşiklik gösterecektir.

    alattin alattin (16984)