Windows 7 şifresi nasıl kırılır?

1

Windows 7 açılış parolamı unuttum ve window'a giremiyorum. Windows 7 parolasını sıfırlama, parolayı değiştirme veya parolayı görme şansım var mı?

hakan hakan (12970)
6 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap


0

Bu durumda yapılması gereken bikaç işlemden sonra 1 dakika gibi kısa bir sürenin ardından şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Öncelikle buraya tıklayarak bu dosyayı indirin. RAR’dan çıkan ISO dosyasını boş bir CD’ye yakın ve bilgisayarı açılışta CD/DVD’ den başlayacak şekilde boot edin.

Resimli olarak göstermek gerekirse;

1.adım: 1. Seçeneği seçip yani 1 yapıp ENTER yapıyoruz.

 2.adım: Windows kurulu olan bölümümüzü seçip enter yapıyoruz. Sistem şifrelerin saklı olduğu SAM dosyasını karşınıza çıkacaktır. Bu dosyayı seçip enter yapıyoruz.

3.adım: Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda parolasını sıfırlamak istediğiniz kullanıcıyı seçeriz.

4.adım: Son ekranda bize şifre seçenekleri sorulacaktır. Clear this User’s Password olan satırı seçtikten sonra işlemi tamamlayıp kaydetmek için Y tuşuna basmamız yeterli olucaktır.

ü

Bu işlemin sonunda ekranın altında mavi renkle Windows şifresinin sıfırlandığını belirten bir yazı gelicektir. CTRL + ALT + DEL kombinasyonları ile sistemi yeniden başlatın ve CD’yi çıkarın. Windows açılışta artık şifre sormayacaktır.

ergin ergin (2515)
6 yıl önce cevaplandı

0

HOCAM AYNEN DEDIYINZ ISLEMLERI YAPTIM SIFRE KIRMIYOR. NOOTEBOOKA SIFRE KOYDUM SONDURUB YANDIRIYORUM AYNI SEY. SIFRE KIRMIYOR. SIZ VERDIYINIZ BU ISLEM NEDIR? SIFRE KIRIYORMU?

proqram proqram (-3)
4 yıl önce cevaplandı

  • Yukarıda yazılan adımları denediniz mi? brsozl 4 yıl önce
  • Aşağıda paylaştığım linki deneyin. hakan 4 yıl önce
  • EVET HOCAM AYNEN İSO DOSYA YARATDİM. CD - e yazdim. Biosdan baslatdim Ayni sekilde Uyguladim komandalari. Acilisda yine sifre istiyor. Yani hiis Sifre falan kaldormiyor. proqram 4 yıl önce
  • Adımlarda mutlaka eksik unutulan bir adım vardır. Yoksa bu yöntemi defalarca kullandım. Kesin çözüm veriyor. hakan 4 yıl önce

0

Windows 7 şifresini kaldırmak için bunu deneyin:

Windows 7 kullanıcı şifresi nasıl sıfırlanır?

Bir önceki çözümde anlatılan uygulama ücretli oldu.  

hakan hakan (12970)
4 yıl önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol