Windows 7 şifresi nasıl kırılır?

Windows 7 açılış parolamı unuttum ve window'a giremiyorum. Windows 7 parolasını sıfırlama, parolayı değiştirme veya parolayı görme şansım var mı?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu durumda yapılması gereken bikaç işlemden sonra 1 dakika gibi kısa bir sürenin ardından şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

    Öncelikle buraya tıklayarak bu dosyayı indirin. RAR’dan çıkan ISO dosyasını boş bir CD’ye yakın ve bilgisayarı açılışta CD/DVD’ den başlayacak şekilde boot edin.

    Resimli olarak göstermek gerekirse;

    1.adım: 1. Seçeneği seçip yani 1 yapıp ENTER yapıyoruz.

     2.adım: Windows kurulu olan bölümümüzü seçip enter yapıyoruz. Sistem şifrelerin saklı olduğu SAM dosyasını karşınıza çıkacaktır. Bu dosyayı seçip enter yapıyoruz.

    3.adım: Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda parolasını sıfırlamak istediğiniz kullanıcıyı seçeriz.

    4.adım: Son ekranda bize şifre seçenekleri sorulacaktır. Clear this User’s Password olan satırı seçtikten sonra işlemi tamamlayıp kaydetmek için Y tuşuna basmamız yeterli olucaktır.

    ü

    Bu işlemin sonunda ekranın altında mavi renkle Windows şifresinin sıfırlandığını belirten bir yazı gelicektir. CTRL + ALT + DEL kombinasyonları ile sistemi yeniden başlatın ve CD’yi çıkarın. Windows açılışta artık şifre sormayacaktır.

    ergin ergin (2539)
    10 yıl önce cevaplandı

      HOCAM AYNEN DEDIYINZ ISLEMLERI YAPTIM SIFRE KIRMIYOR. NOOTEBOOKA SIFRE KOYDUM SONDURUB YANDIRIYORUM AYNI SEY. SIFRE KIRMIYOR. SIZ VERDIYINIZ BU ISLEM NEDIR? SIFRE KIRIYORMU?

      proqram proqram (-7)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Yukarıda yazılan adımları denediniz mi? brsozl 8 yıl önce
      • Aşağıda paylaştığım linki deneyin. hakan 8 yıl önce
      • EVET HOCAM AYNEN İSO DOSYA YARATDİM. CD - e yazdim. Biosdan baslatdim Ayni sekilde Uyguladim komandalari. Acilisda yine sifre istiyor. Yani hiis Sifre falan kaldormiyor. proqram 8 yıl önce
      • Adımlarda mutlaka eksik unutulan bir adım vardır. Yoksa bu yöntemi defalarca kullandım. Kesin çözüm veriyor. hakan 8 yıl önce

      Windows 7 şifresini kaldırmak için bunu deneyin:

      Windows 7 kullanıcı şifresi nasıl sıfırlanır?

      Bir önceki çözümde anlatılan uygulama ücretli oldu.

      hakan hakan (15394)