Windows 7 sistem geri yükleme başarıyla tamamlanmadı hatası

1- Sistem geri yğkleme başarı ile tamamlanamadı hatası alıyorum. Birim Gölge servisini otomatik yaptım.. Sorun çözülmedi

2-Windows 10AIO Tüm sürümleri iso dosyasını netten indirmek güvenli mi ? Windows 10 un resmi sitesinden indirilmediği içib güvenlik sıkıntısı oluşur mu  kullanım sırasında

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows geri yükleme noktalarında hasar olmuş olabilir.  Yine de güvenli modda açıp sfc /scannow komutunu deneyebilirsin.  Bazen bu komut sorunları çözüyor.

    Windows 10 AIO resmi bir sürüm değil. Dolayısı ile suistimal edilmesi çok kolay. İndirdiğin site içine rahatlıla trojan gömebilir.  Bu sebepten bu tür sürümleri indirmeni önermem.

    murat murat (12492)