Windows 7 Sistem Tepsisindeki İkonlar Boş Görünüyor

Windows 7 de sistem tepsisindeki ikonlar boş görünüyor bu sorun nasıl çözülür

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Başlat – arama çubuğuna cmd yazın.
    2. cmd.exe ye sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın
    3. komut satırına sırası ile aşağıdaki komutları yazıp enter'a basın:
      taskkill /im explorer.exe /f
      reg delete “HKCU\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify” /v IconStreams /f
      reg delete “HKCU\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify” /v PastIconsStream /f
      start “Shell Restarter” /d “%systemroot%” /i /normal explorer.exe

    Anonim Anonim (156)