Windows 7 Sistem ve Driver Kurulumu hangi diske yapılmalı?

Merhabalar,
Kısa süre önce bilgisayarıma virüs girdi ve format atmaları için bir yere götürdüm.
Pc'yi geri aldığımda ise C ve D'ye format atmışlardı ancak. C'ye 683 GB ayırmışlar ve windowsu kurmuşlar.
D'ye 247 GB ayırmışlar ve driverları kurmuşlar.
Şimdi ben oyun ve program yükleyeceğim bilgisayara ancak nereye kursam dosyaları karar veremedim.
Sistem dosyalarının olduğu C'ye kurmam saçma olur herhalde, ancak driverların kurulu olduğu D'ye kurmam bir sıkıntı yaratır mı?

ackres ackres (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Neden sıkıntı olacağını düşündünüz? Öyle bir durum söz konusu değil.Şuan satılan bilgisayarların çoğunda harddisk tek parçaya bölünmüş durumda ve tüm alan C diskine verilmiş.

    Sonuç olarak gönül rahatlığı ile oyun ve programlarınızı C diskine kurabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Cevaplar için teşekkür ederim sağolun.

      ackres ackres (1)