Windows 7 siyah ekranda kalıyor

Arkadaşlarım bugün laptopumu açma kapama düğmesine basılı tutarak kapattım ve geri açmaya çalışınca da siyah ekranda takılı kaldı güvenli modda açmaya çalıştım bu sefer de Windows dosyaları yükleniyor ekranın da takılı kaldı bende sistem geri yükleme yaptım bu da fayda etmedi acaba sorun neyden kaynaklı

edizgokaslan edizgokaslan (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yükleme bile işe yaramadıysa bu durumda yapılacak en güzel çözüm temiz bir kurulum yapmaktır.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba , Siyah ekran da kalmasının nedeni nedir? Ne oldu da siyah ekran da kaldı? Program mı yükledin yoksa pc aniden mi kapandı vs. Onun için birraz teferruatlı . harddiski çıkarıp başka bilgisayarda açıp denemeni tavsiye ederim. imkanın varsa. Böyle yaparsan harddiskte mi yoksa diğer donanım cihazlarında mı sorun onu bulabilirsin. Eğer imkan yoksa temiz bir kurulum yapman fayda sağlayacaktır. Önemli bilgilerin var ise Harddiski sök başka bilgisayara USB olarak bağla dosyalarının yedeğini al ki veri kaybına neden olma. Yaralı Olması Ümidiyle. huseyinkkamer 4 yıl önce