Windows 7 starter mi? Windows 7 ultimate mi?

Windows 7 starter sürümümü windows7 ultimate sürümümü

Eksileri ve artilari nelerdir

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 Starter'da sadece 32 bit desteği alabiliyorsun. O yüzden kullanmanı pek önermem. Windows 7 Ultimate özellikleri;

    • AppLocker
    • BitLocker Sürücü Şifreleme
    • BranchCache Dağıtılmış Bellek
    • DirectAccess
    • Çok Dilli Kullanıcı Arayüzü
    • Sanal Hard Disk Önyüklemesi

    Windows 7 Starter yerine Windows 7 Home Basic kullanabilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @toprak34 px 2gbramlı fazla kasmaz demi bu sürümde ozgurlol 5 yıl önce
    • @fakiradam Windows 7 Home Basic 64 bit kullanabilirsin diye düşünüyorum. toprak34 5 yıl önce