Windows 7 Sürücülerini indirirken nelere dikkat edilmeli?

 Bu linkte Görüntü Sürücü sü iki tane tarihleri aynı kb leri farklı indirirken neye göre karar vermeliyin

Bu linkteki Bios sürücüsü içinde Bios sürücüsü  için de aynı durum mevcut

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BIOS güncellemesi için

    Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit) için BIOS Güncelleme  ve

    BIOS Update for Windows 7 (32-bit), Windows 8 (32-bit) - IdeaPad Z380, Z480, Z580 var.

    Bunlardan biri 32 bit diğeri 64 bit için. İşletim sistemin 32 bit mi 64 bit mi? Buna göre seçinini yapıp yüklemelisin.

    32 bit mi 64 bit mi bilmiyorsan Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? bu link faydalı olacaktır.

    Ekran kartına gelince Windows 8.1 (32 bit, 64 bit) için Nvidia Video Sürücüsü ve Windows 8.1 (32 bit, 64 bit) için Intel Video Sürücüsü var.

    Senin bilgisayarında çift ekran kartı varsa her ikisini de yüklemelisin. Tek ekran kartı varsa ekran kartın nvidia mi yoksa intel mi onu öğrenmelisin. Laptop tam modelini verirsen bunu kontrol edebiliriz.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

      iki adet 64bit sürücü var iki kere baktım.

      efe efe (65)