windows 7 svchost.exe ram tüketim problemi

windows update yaparken takılıp kalıyor, bu esnada svchost.exe 4gb ram tüketmeye başlıyor. windowsu iki defa baştan kurdum durum değişmedi, ilk başlarda uprdate yapıyor sp1 indiriyor kuruyor sonra bu sorun oluşuyor. bunu nasıl çözerim?

leone1907 leone1907 (18)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şu konuya bir göz atıp, adımları uygulayabilir misin?

    Windows 7'de Svchost.exe aşırı işlemci kullanma sorunu

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • eyvallah, onlarca çözüm denedim sadece bu işe yaradı. leone1907 7 yıl önce
    • Rica ederim. Cevabı onaylarsanız diğer arkadaşlar da çözüldü olarak görebilir. Sol tik butonuna tıklamanız yeterli. brsozl 7 yıl önce

    uptade yapman şartmı sistemi yavaşlatmaktan başka şey degil

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

    • güvenlik açıklarını kapatıyorlar,şart olmaz olur mu? leone1907 7 yıl önce