Windows 7 Ultimate 64 Bit

Merhaba, PC zaman zaman neyden kaynaklandigini bilmedigim bir sebeple bilgisayarima ve disklere ulasamiyorum. Bunun neden olabilecegi hakkinda fikriniz var mi?

SSDlerden raid 0 yaptim ve bir tane harici diskim var 3TBlik. Ama 240lik tek SSD varken de bu sorunla karsilasiyorum. Yeniden baslattigim zaman duzeliyor.

http://gyazo.com/69f8dd2201e0f89414ff09bfb7ab6e5b

Burdan bakabilirsiniz, boyle 10-15dk duruyor :)

eraizgn eraizgn (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanirim olay bununla ilgili, internetten bir video izleyip bir seyler yaptim ve yeniden baslattim yine ayni hatayi verdi ama bilgisayarim vs giriyor sorun yok.

    com surrogate has stopped working windows 7 64 bit fix

    Com surrogate ile alakalimidir? Bunuda PC sagtiklayip ozellikler advancedten dllhost.exe yi sectim ve onayladim

    eraizgn eraizgn (1)