Windows 7 Ultimate de HP Laserjet 1018 yazıcımı çalıştıramıyorum

Windows 7 ultamatede hp laserjet 1018 yazicimi calistiramiyorum nedeni nedir acaba

kullanici132931 kullanici132931 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yazıcı sürücününü doğru olarak yüklüyor musunuz? Sürücü yükleme ile ilgili bir sorun mu var?

    HP LaserJet 1018 Yazıcı Ana Bilgisayar Tabanlı Tak ve Kullan Sürücüsü

    Şu yazılımı yükleyip tanılama yapmayı dener misiniz?

    Windows için HP Yazdırma ve Tarama Doktoru

    Sorunla ilgili daha çok bilgi vermeniz lazım. Hata mı alıyorsunuz? Sürücü yüklerken mi sorun oluyor?

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Malesef hiçbir şekilde çalıştıramadım. yazıcı yüklü gözüküyor ama yazdırmıyor. önerilerinizi de yaptım olmadı kullanici132931 5 yıl önce
    • Model olarak doğru yazıcı mı var? Sürücüyü önce kaldırın. Daha sonra USB kabloyu çıkartın. Sürücü yükleme dosyasını çalıştırın. Yüklemeyi bitirin. Daha sonra USB kablosunu takın. @kullanici132931 hakan 5 yıl önce

    Daha once xp kullaniyordum ve yazicimi kullanabiliyordum simdi sizin hp 1010 yazici yukleme aciklamanizla yukledim fakat yazici da tik yok sinama ciktisina basiyorum hicbir islev yok

    kullanici132931 kullanici132931 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Cevabıma sürücüleri ekledim. Sizin windows için uygun olanı indirip yükleyebilirsiniz. hakan 5 yıl önce