Windows 7 ultimate internet sorunu

Simdi elimde samsung bir laptop var ama internete bağlanamıyo sanırsam drivleri yok hatta daha windows deneme surumunde bunu nasıl wifi bağlarım

İnternet adaptorunu nerden bulurum

Resim  https://hizliresim.com/0R9R2L

kurtneli kurtneli (1)
5 yıl önce sordu

  • Yardım etcek biri yokmu ? kurtneli 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

1.Çözüm Komut sistemi ile:

  1. İlk olarak windows arama kısmına CMD yaz ve yönetici olarak aç
  2. CMD açıldıktan sonra SFC/SCANNOW yaz ve enter tuşuna bas
  3. SFC/SCANNOW yazdıktan sonra bekle %100 olunca bilgisayarını yeniden başlat
darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

  • Olmadı kurtneli 5 yıl önce
  • Boyle yazıyo https://hizliresim.com/EmkmJ9 kurtneli 5 yıl önce
  • Yapdım aynısı yazıyo yine kurtneli 5 yıl önce
  • @kurtneli SFC/SCANNOW bitişikmiş kusura bakma yanlış yazmışım darkcrak 5 yıl önce

Windows 7 de format sonrası  wifii sorunu genelde çıkıyor  işletim sistemi içinde normalde driveri var fakat sizin  sisteme uyumlu olmayabiliyor başka bir bilgisayardan bu diriveri indirin bilgisayarınıza taşıyın ve kurulum yapın wifii sorunu ortadan kalkacaktır

Burdan indirin

candan candan (4301)
5 yıl önce cevaplandı

    Öncelikle bilgisayar marka ve modelini belirtmelisin. Sonra Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcı sekmesinin bir ekran görüntüsünü koymalısın. Verdiğin bilgiler ile sorunu çözmek imkansız.

    hakan hakan (15424)