Windows 7 ultimate sifre sifirlama

Merhaba,

Benim sorunum Sony Vaio VGN P11Z serisi ile ilgili.

Internetten arastirmama gorae denemeler yaptim ama bitr sonuc alamadim.

Windows pasword reset programini indirdim USB bellege download yaptim ama daha baslangic adiminda usb deki programi acmiyor bana yardimci olabilirmisiniz?(note bookta cd okuyucu yok sadece usb)

Tesekkurler

Sinan Ersoy

sinanersoy sinanersoy (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Usb belleğe kopyala yapıştır yaptıysan çalışmayacaktır. Bunun için flash belleğe 3.parti programlarla boot ettikten sonra çalışacaktır .

    - Eğer flasha boot ettiysen ve çalışmıyorsa indirdiğin dosya hatalı olabilir.

    - Boot programı eksik yazmış olabilir.

    Sitede 3. parti programların isimleri paylaşılması yasak ama denemek istiyorsan google boot etme programı yazarsan resimli ve videolu anlatımları mevcut ya da uzmanim.net te daha önce buna benzer konular açılmış olabilir. Site içinde de arama yapabilirsin.

    ogzkzu ogzkzu (286)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows Change Password / Registry Editor / Boot CD programı ile Windows 7 şifresini sıfırlayabilirsiniz.

      Burada daha önce paylaşmıştım: Windows 7 kullanıcı şifresi nasıl sıfırlanır?

      hakan hakan (15409)