Windows 7 ve 8/8.1'de sık karşılaşılan sorunları otomatik bulmak ve düzeltmek için ne yapılmalıdır?

Windows 7 ve 8/8.1'de sık karşılaşılan sorunları otomatik bulmak ve gidermek için önce Denetim Masasına girilmelidir.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masasında Sistem ve Güvenlik sekmesi altında Sorunları Bul ve Düzelt tıklanır, “Bilgisayar Sorunlarını Bul ve Düzelt” bölümüne ulaşılır.

    Bu bölümde Programlar, Donanım ve Ses, Ağ ve İnternet, Sistem ve Güvenlik başlıkları altında sık karşılaşılan bilgisayar sorularını otomatik olarak bulabilir ve düzeltebilirsiniz.

    Not: Windows Vista’yı hatırlayamadım ama zaten artık kullanan yok gibi. :-)

    temmuz temmuz (12505)