Windows 7 Yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil hatası

Format atıkktan sonra bu sorun oldu yardımcı olur musunuz?

Ve pc cok yavaş bana yardımcı olacak birkaç program söyler misiniz?

kullanici328122 kullanici328122 (1)
8 yıl önce sordu

  • Format atmak tek başına yeterli değildir,öncelikle windows7'nize ait lisans keyinizi tanımladıktan sonra sistemi tamamen güncelleyiniz güncellemelerden sonra sisteminize ait olan tüm sürücülere ait driver dosyalarını otomatik olarak update yolu ile çekecektir ancak,lisans işlemlemini yapmadan update sürecine girmeyecektir net üzerinde loader dosyaları var indirerek lisans işlemini yapabilirsiniz güncelleme update ve sürücü işlemlerinden sonra sistem akıcı stabil çalışacaktır en son sisteminize bakım,hızlandırma antivirüs programlarını kurabilirsiniz.Sürücüler için Drivermagician,Bakım için Advancedsystemcare veya Wisecare365 progrmaları iyidir.Koruma antivirüs olarak Avira Free,AvastFree,WebrootSecureanywhere antivirüs programları kolay gelsin. forjest 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

 uzmanım nette  illegal program linki paylaşmıyoruz KMS  diye bir program var illegal bir program orjinal yapabilirsiniz internette çok rahat bulursunuz

antivirüs programlarrı ve defender bu programı kabul etmez devre dışı yapmanız gerekir

candan candan (4301)