windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil

windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil  hatası veriyor bilgisayarım.etkinleştirme programı denedim çok yerde duydum yaptım oldu ama bu sefer olmadı yardım ederseniz sevinirim 'format çözüm biliyorum ama dosyalarım var atamıyorum o yüzden' lütfen tam çözüm önere bilecek cevap yazsın.

bykarahan bykarahan (1)
9 yıl önce sordu

  • bilgisayarım Windows 7 enterprise güncellemelerde yapılı değil 32bit bykarahan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Çözüm yolları var ama illegal programlar yasak oldugu için sana yardımcı olamıyorum .

dyildiz dyildiz (183)