Windows 7 yazılarda bozulma sorunu

Yazılara bakarmısınız

Yazılara bakar mısınız bana mı bozuk geliyor yoksa ekranda mı sorun var? Bilgisayar servise gitti geldi ve böyle oldu.

İşletim sistemi: Windows 7

knnkndmr10 knnkndmr10 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 yazılarda bozulma sorununu düzeltmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsin.

    Windows 7 yazılarda bozulma sorunu çözümü

    • Başlat ı aç.
    • Arama bölümüne cttune.exe yaz ve cttune.exe uygulamasını çalıştır.
    • Karşına ClearType Metin Ayarlayıcısı gelecektir. Son olarak ClearType'ı aç seçeneğini aktif et.

    Tüm bu adımların sonucunda Windows 7 yazılarda bozulma sorunu büyük ihtimalle çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)