Windows 7'ye virüs bulaştı

Windows 7 yüklü PC'me virüs bulaştı. Kullanıcıyı ele geçirdi. Şifresini girdiğim halde açamıyorum. Bu virüsü nasıl temizlerim?

kullanici144152 kullanici144152 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows giriş şifrenizi sıfırlamanız gerekir http://download.cnet.com/Lazesoft-Recover-My-Password-Pro/3000-2094_4-10973340.html bu ücretsiz dosyayı indirin flash belleğe yazdırın bilgisayarı yeniden başlatın bios tuşuna basın yönergeleri takip ederek şifrenizi sıfırlayın

    candan candan (4301)