Windows 7 Yerel ağ baglantisi gecerli bir ip yapilandirilmasina sahip degil

Yerel ağ baglantisi gecerli bir ip yapilandirilmasina sahip degil ? GİBİ Bİ SORUNLA KARŞILAŞTIM BUNDAN 3 GÜN ÖNCE DELİRMEK ÜZERİYİM PC YE TAM 2 DEFA FORMAT ATTIM BAZILARINIZ SÖYLE DÜŞÜNCEKTİR BU FORMATTTAN SONRA WİNDOWSUN VERDİĞİ DRİVIRLAR VAR ONLARLA OLUYOR HADİ ODA OLMAZ DİYOSANIZ İNT İNDİRİP KURDUM (BAŞKA PC İLE FLASH LA ATTIM PC YE  ) GİNE AYNI SORUN BANA DEMEYİN GİT İP ELLE GİR YOK DNS ADRESİ GİR FELAN HİÇBİRİ ÇÖZÜM DEYİL HİZMETLERDEDE SORUN YOK GÜÇTENDE SORUN YOK ANA KARTIN ÜZERİNEDEKİ ENTERNET GİRŞİNDEDE SORUN YOK TEK MODEM ARA YÜZÜNDE İNT GİRDİĞİM GÖRÜNMÜYOR (MAC ADRESİMİ BİLİYORUM) BAĞLANMIYORUM OLARAK GÖRNÜYOR HE ENTERNET KABLOSUNDADA SORUN YOK EVDEKİ DİZ ÜSTÜ PC YE TAKTIM ÇOK GÜZEL ÇALIŞIYOR EE SORUNUN İLK OLDUĞU ZMANDAN ÖNCE BEN PC ÜZERİNDEKİ GÖMÜLÜ EKRAN KARTINI MERAK EDİP PC İÇİNİ AÇTIM ÖNCEDEN TAKTIĞIM ATI ERKAN KARTI ÇIAKRTTIM (KESİNLİKLE EKRAN KARTI ÇÜNKÜ BENİM PC DE ENTERNET KARTI YOK ANA KARTINA GÖMÜLÜ) VE PC Yİ AÇTIM İNTELİN YAPMIŞ OLDUĞU BİR KART ÇIKTI ONDAN ÖNCE PC AÇTIĞIM ZAMAN 600X800 ÇÖZÜNÜKLÜK BENDE GİRDİM DEĞİŞTİRDİM SONRA İÇİNDEN AYGILTARA GİDİP DONINIM TARA DEDİM BULDU İNDRİDİ BİŞEY SONRA İNT OLMADIĞINI FARK ETTM SARI BİR ÜNLEMLİ İŞARET VARDI SONRA PC KAPATIP EKRAN KARTIMI GERİ TAKTIM ÇÜNKÜ GÖMÜLÜ OLAN 123 MB Dİ :D SEVMEDİM SONRA BAYA UĞGARTIM DEDİM YANLIŞ BİŞEYMİ YAPTIM FORMAT FELAN DEDİM BİOSTANMI SORUN VAR BİOS RESLEDİM (TARİH DÜZLETİM ALAKALISI OLMAZ ) SORUNUM BUDUR ARKADŞLAR 4 GÜN DAHA BEKLİCEM OLMAZSA ARTIK BİLGİSAYCIYA VERCEM YADA ENTERNET KARTI ALCAM ÇÖZÜMÜ VARSA YAZIN (YOOTUBEDEKİ BUNUNLA ALKALI BÜTÜN VİDEOLARI İZLEDİM HİÇBİRİSİ OLMADI )

grows grows (1)

  • Büyük harflerle mesajlaşma WEB'de bağırarak konuşma gibi anlaşılır ve öyle kabul edilir. Ayrıca görüntü olarakta çok çirkin. Bir daha böyle yapmamalısın. temmuz 6 yıl önce
  • öyle zaten :D grows 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

LÜTFEN YARDIM EDİN DELİRMEK ÜZEREYİMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grows grows (1)