Windows 7 Yönetici olarak çalıştır yok sorununun çözümü nedir?

Windows 7'de herhangi bir uygulamayı sağ tuşla tıkladığımda açılan sağ tuş menüsünde Yönetici olarak çalıştır seçeneği yok. Windows 7 sağ tuş menüsüne Yönetici olarak çalıştır seçeneği nasıl eklenir?

hakan hakan (15424)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 işletim sisteminde sağ tuş menüsünde Yönetici olarak çalıştır seçeneği yoksa bunu kayıt defteri üzerinden etkinleştirmek, sağ tuş menüsüne Yönetici olarak çalıştır eklemek mümkündür.

    Sağ tuş menüsüne Yönetici olarak çalıştır eklemek için şunu yapın:

    1. Burada .reg uzantılı kayıt defteri dosyasını indirin: Yönetici olarak çalıştır reg dosyası indir
    2. Daha sonra .reg dosyasını çift tıkla. Çıkan uyarıya Evet de.
    3. Bilgisayarı yeniden başlat.

    Bu şekilde Windows 7 sağ tuş menüsüne yönetici olarak çalıştır seçeneği eklenebilir.

    hakan hakan (15424)