Windows 8.1 0Xc004E016 Hatası

Bir oyundaki sorundan dolayı bu gün bilgisayarıma güncelleştirilmiş windows 8.1 ile format attım. Telefonla aktivasyon kodum vardı onunla aktif etmek için lisansı girmeye kalktığımda resimde vereceğim hatayı verdi. Sonra eski iso kalıbı ile tekrar format attım yine aynı hatayı verdi (tokens daki dosyaları değiştirmiştim bu ikisinde) galiba sorun tokesn daki dosya değiştirme dedim bir daha güncelleştirilmişi kurdum yine kabul etmedi. Hata aşağıdaki gibi. Acaba ne yapabilirim?

cgokhans cgokhans (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hata :0xC004E016 Microsoft Windows çekirdek olmayan sürümü çalıştıran bir bilgisayarda hata metnini, görüntülemek için slui.exe 0x2a 0xC004E016 komutunu çalıştırın hatasının çözümü için

    aşağıdaki çözüm microsoft forumlarında paylaşılmış

    1. Windows ve R tuşlarına basın.
    2. Çalıştır ekranına slui.exe 3 yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Ürün numaranızı girin ve aktivasyon işlemini yönergeler doğrultusunda yapın.
    4. Sorun devam ederse bu defa çalıştır ekranına slui.exe 4  yazın ve aktive etmeye çalışın.

    denedikten sonra durumu bize bildirirsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Yanlış lisans girmişim sanırım teşekkürler yanıtınız için :'( dün  4 kez format atmak zorunda kaldım :'(

      cgokhans cgokhans (1)