Windows 8.1 64-bit ve 32-bit ISO dosyası nasıl indirilir?

Windows 8.1 32-bit iso dosyası nasıl indirilir?

Windows 8.1 64-bit iso dosyasını nereden indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 32-bit ve 64-bit ISO dosyası nasıl indirilir?

    Windows 8.1'in bütün ISO dosyalarını Microsoft'un sitesinden de indirebilirsiniz. Burada resmi bir şekilde Windows 8.1 ISO'larını indirebileceğiniz farklı bir yöntem paylaşacağım.

    Windows 8.1'in 32-bit ve 64-bit ISO dosyalarını indirmek için Windows ISO Downloader yazılımını kullanacağız.

    Windows 8.1 ISO direkt indirme:

    1. Adım: Öncelikle buradan HeiDoc Windows ISO Downloader yazılımını indirin: https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    2. Adım: Windows ISO Downloader yazılımını çalıştırın ve sağ bölümden Windows 8.1'i seçin.

    3. Adım: Sonra sürüm seçme bölümünden indirmek istediğiniz Windows 8.1 sürümünü seçin ve "Onayla" butonuna tıklayın.

    windows iso downloader

    4. Adım: Sürüm seçtikten sonra dil seçimini yapın ve "Onayla" butonuna tıklayın.

    5. Adım: En sonda karşınıza Windows 8.1 32-bit ve 64-bit indirme butonları gelecek. Buradan indirmek istediğiniz sürüme tıkladığınızda Windows 8.1 ISO dosyası inmeye başlayacaktır.

    windows iso downloader

    Windows ISO Downloader yazılımı, indireceğiniz Windows ISO dosyasını direkt olarak Microsoft sunucularından çeker. Yani bu tamamen resmi ISO'lardır. Windows ISO Downloader yazılımını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)