Windows 8.1 açılmama sorunu...

Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarım dondu program yanıt vermemeye başladı görev yönetici vs hiçbir şekilde kaptamadım bende yeniden başlat yaptım yeniden başlatılıyor yazısında dondu bilgisayar bende power tuşundan kapatıp tekrar açtım bu sefer siyah ekran hatası verdi 20-25 dk bekledim açılmadı bende tekrar powerdan kapatıp açtım bu sefer windows kurtarma diye bişey geldi windows 8.1 ile devam et dedim yine siyah ekran verdi kapadım açtım tekrar kurtarma geldi başlangıç onarma yaptım onda onarılamadı diye hata geldi şu an bilgisayara hiçbir şekilde giriş yapamıyorum siyah ekranda kalıyor sorun ne olabilir varsa bir çözümü nedir? (Bilgisayara yeni format atıldı hala aynı)

bydecond bydecond (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu problem oluştuktan sonra format atılmasına rağmen hala aynı sorun devam ediyor mu?

    omercik omercik (9418)