Windows 8.1 Bakımı Tamamen Silmek

Windows 8.1 kullanıyorum sürekli bakım yapıyor iptal ediyorum 5 dakika sonra tekrar başlıyor görevzamanlayıcıdan devre dışı bırakıp sildim 5 dakika sonra tekrar bakım yapmaya başladı KMS Activator kullandım o sebepten olabilir mi ?

deniza deniza (49)
9 yıl önce sordu

  • Windowsun bir hizmetini (parçasını) tamamen silmek söz konusu değildir. yusufbozar 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sorunun KMSpico adlı windows aktivasyon yazılımından kaynaklandığını tespit ettim. Bu program bakım adı altında KMS sunucusuna çeşitli loglar yollamakta lisansı silince sorun ortadan kalktı.

deniza deniza (49)
9 yıl önce cevaplandı

    • resimdeki yöntemleri denetim hatta sildim oradan ama yok zırt pırt bakım olmaz ki ? deniza 9 yıl önce