Windows 8.1 Başlangic Onarma Ekranında İzliyor Acilmiyor

Bilgisayarda oyun oynarken bir anda kapandin ve actigimda Attempting Repairs ekranında kaliyor, hic bir şey olmuyor. Win 8.1 USB belleğin var sorunu format atmadan nazil cozebilirim? iyi gunler

kullanici510463 kullanici510463 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 üzerinden sistem geri yükleme yapabilirsiniz

    Sistem Geri Yükleme kullanarak bilgisayarınızı geri yüklemek için

    1. Ekranın sağ tarafından içeri doğru çekin ve Ara'ya dokunun.
      (Fare kullanıyorsanız, ekranın sağ üst köşesine gidin, fare işaretçisini aşağı indirin ve ardından Ara'yı tıklatın.) Arama kutusuna Kurtarma yazıp Ayarlar'a dokunun veya tıklayın ve ardından Kurtarma'ya dokunun veya tıklayın.

    2. Sistem Geri Yükleme'yi aç'a dokunun veya tıklatın ve sizden istenenleri uygulayın.

    mehmetyildiz mehmetyildiz (19)