Windows 8.1 başlangıç programları görev yöneticisinde gözükmüyor ?

İyi günler. Windows 8.1 kullanıyorum ve bilgisayarı açtığım da açılmasını istemediğim programları görev yöneticisinden göremiyorum. Nasıl görebilirim?

yigitamanvermez yigitamanvermez (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bilgisayar başlatıldığında başlatılsın  tiki işaretlenmemiştir  http://www.revouninstaller.com/ indirin kurulumunu yapın başlangıçta açılmasını istediğiniz programın işaretleyin artık başlangıçta açılacaktır bu programın böyle bir özelliği var çok işe yarıyor

    ayrıca bilgisayardanda yapılabiliyor kolay diye bu yöntemi tercih ettim

    en üstte  ( araçlar ) sekmesine tıklatın  sonra otamatik başlatma yöneticisini tıklatın burda açılışta başlamasını istediğiniz programları göreceksiniz tikini işaretleyin  yeterlidir ve bilgisayarı yeniden başlatın görev yöneticisinde görünecektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)