Windows 8.1 Bilgisayar Geç Açılma Sorunu

Beyler önceden bilgisayarim 6-7 saniyede acılıyordu sonradan ne olduysa 1-2 dakikada acılıyor. Bilgisayarın adı cıkıyor sonra sıyah ekranda kalıyor sonra bılgısayar reset atıyor kendıne sonra işte windows başlatılıyor. Format atım yıne aynı sey ne yapabılırım baska?

kaanreus kaanreus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Yeni format atmışınız virüs ihtimali zayıf bilgisayar açılışta gereksiz açılan programları kapatın  görev yöneticisinden  kapatabilirsiniz fakat tüm programları göremessiniz programı burdan indirin kurulumunu yapın tıklatın açın araçlar / otamatik başlatma yöneticisi / çalışmasını istemediğiniz programların tikini kaldırın

    Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1.1043 indirin kurulumunu yapın bir tarama yapın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      aga hardisk taradım başlangıcı onardım virüs varmı dıye taradım yok olmuyor

      kaanreus kaanreus (1)