windows 8.1 bilgisayarı windows 10 na yükseltme

merhaba arkadaşlar ben windows 8.1 bilgisayarı windows 10 na yükseltmek istiyorum yükseltme aracını bulamıyorum yükseltme zamanı dolduğu içinmi bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, seninde belirttiğin şekilde artık ücretsiz yükseltme süresi doldu.

    Ama hala bir şansın var. Bunu @ismailsarp keşfetti ve üyelerimizin kullanımı için paylaştı. Microsoft genelde ücretsiz yükseltmeye son vermekle birlikte engelli windows kullanıcıları için bu hizmeti hala sürdürüyor. İşin ilginç ve güzel tarafıda bu yükseltme yapılırken kim engelli kim değil bunun belirlenmesi gibi bir durumda olmuyor ve bir bakıma bu tüm windows kullanıcılarına açık hale geliyor. Şimdiye kadar bu imkandan (veya "açıktan") bir çok uzmanım.net üyesi faydalandı. Sen neden faydalanmayasın :)

    Windows 10 ücretsiz yükseltmesi devam ediyor mu? - Ücretsiz Yükseltme Aracı (tıkla)

    Ama kullanmakta olduğum Windows 8.1 zaten lisanslı değil ve bu sebeple farketmez dersen;

    Windows 10'u İndirin (aynı zamanda Windows 10 Yükseltme Aracı'dır) - Microsoft (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • medya aracsızmı oluyor USB DVD gibi şeyler takılı olmadan @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Evet, herhangi bir bootable medyaya ihtiyaç duymadan bu yöntemle yükseltme yapabilirsin @efsaneemrahylz omercik 6 yıl önce