"Windows 8.1 bilgisayarım tamamen kapanmıyor, sadece ekran kapanıyor bilgisayar açık kalıyor" sorunu nasıl çözülür?

Merhabalalar, laptopum 1 ay oldu alınalı. 1 aydır normal gayet iyi kullanıyordum son iki gündür bilgisayarı kapata basınca kapanmıyor nedensizce ekran kapanıyor ama ışıklar açık kalıyor ve mecbur olarak power tuşuna basılı olarak kapatıyorum. Öyle kapatmak laptopa zararlı oldğunu duymuştum bu sorunun çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim ve birde ek olarak power tuşuna basılı tutarak kapatmanın ne gibi zararları olabilir onu da söylerseniz sevinirim.

abdullah563 abdullah563 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      butun update yapildi yinede kapanmiyor ... powera absili tutarak kapatiyorum..

      abdullah563 abdullah563 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • ilk yazdığım cevapta bir değişiklik yaptım bakarsanız candan 8 yıl önce
      • Yine olmadi abdullah563 8 yıl önce

      Merhabalar benim sorunumda buna benzerdi . Araştırmalarım doğrultusunda böyle bir yöntem buldum uygularsanız belki sorun çözülebillir.
      http://uzmanim.net/soru/windows-10-uyku-modundan-cikmiyor/60013

      blackheaven blackheaven (728)