WİNDOWS 8.1 BİLGİSAYARIMIN SİMGELERİ DEĞİŞTİ !!! ACİL YARDIM !!

Arkadaşlar dün akşam ( Apple bilgisayarıda ki ''YOSEMİTE'' işletim sistemine alışmak için ve alacağım için ) Yosemite Transformation Pack (Tema) yükledim bugün (Windows 8.1 bilgisayarımı bir arkadaşıma tanıtmak için) kaldırdım program gitti fakat Görev çubuğunda başlat menüsünü (Dahil) ( APPLE ) elma (sı) simgesi duruyor ve buna benzer birçok simgenin resmi değişmiş acill yardım istiyorum

NOT : Klasör'e sağ tıklayıp özellikler bölümünden simge değiştir butonundan değişiyor ama bütün klasörlerin şeklinin değişmesi için program vs. varsa lütfen söyleyiniz...

Hata Fotoğrafları :

Olması Gereken ;

Bende (Temadan sonra ) olan ;

ÜRETECİĞİNİZ ÇÖZÜM FİKİRLERİ İÇİN TEŞŞEKÜR EDERİM....

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

  • Sana Sistem Geri Yükleme çözüm yolu tavsiye ettim, denedinmi? temmuz 8 yıl önce