Windows 8.1 CD'siz Format atma

PC'im biraz kafayı yedi ve bende  format atmak istiyorum ama steam'ı yedeklemek istiyorum çünkü oyunlarla bidaha uğraşamam bunun bi yolu varmıdır.Bide nası format atarım.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    mevcut işletim sisteminiz Windows 8.1 ise cd siz format atmabilirsiniz

    Başlat / denetim masası / sistem ve güvenlik / işlem merkezi / bu sayfada  kurtar tıklatın / bilgisayar ile sorun yaşıyorsanız bilgisayar ayarlarından bilgisayarınızı yenileyebilirsiniz tıklatın açılan sayfada iki tane seçenek var  1 ( herşeyi kaldırın windowsu yeniden yükleyin )

    2 ( dosyalarınız etkilenmeden kişisel bilgisayarınızı yenileyin )

     yanlız her iki seçenektede  steam oyunlaırınız silinir  seçenek 2 bu şekilde format atarsanız D sürücüde bulunan hiç birşeyiniz etkilenmez resim setup dosyaları oyunlar yeniden kurulum gerektirir

    candan candan (4301)