windows 8.1 de facebook görüntülü konuşma sorunu

windows 8.1 i kullanmaktayım facebook ta görüntülü konuşma yaptığımda kameram bazen ışığı kapatarmış gibi bir şekilde renksiz oluyor ben bunun donanımsal olduğunu düşündüm önce fakat skype te aynı sorun çıkmıyor sorunsuz görüşme yapmaktayım format atmama rağmen değişen birşey olmadı yerdım olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

sehmus184 sehmus184 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 (ve 8.1) ile facebook görüntülü görüşme bildiğim kadarıyla ya yapılamıyor yada senin belirttiğin gibi problemli yapılabiliyor. Kısa vadede problem çözümüne dair bir işarette yok. Bu sebeple facebook görüntülü görüşmelerini şu an için skype ile yapmak gerekiyor (Skype, Facebook hesabı ilede açılabilmekte.).

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bende de aynı sorun vardı önce programlarda olan fecebook vide calling dosyasını kaldır, kaldırdıktan sonra bir virüs taraması yap ne olur ne olmaz diye ardından tekrar yükle. olur diye umuyorum.

      makinist makinist (1)