Windows 8.1'de sağ köşede çıkan düğmeleri nasıl kapatırım?

Windows 8.1'de ekranın sağ köşesine mouse, fareyi götürdüğümde ortaya çıkan Ara, Paylaşım, Başlangıç, Cihazlar, Ayarlar gibi düğmelerin olduğu barı nasıl kapatırım?

Windows 8.1'de sağ köşede çıkan düğmeleri nasıl kapatırım?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 düğmeleri (Charms) kapatmak için şunları yapın:

    1. Görev çubuğu üzerinde sağ tuşla tıklayın.
    2. Özellikleri seçin
    3. Gezinti sekmesini tıklayın.
    4. Köşelerden gezinme başlığı altında Sağ köşenin üzerine geldiğimde düğmeleri göster seçeneğinin seçim işaretini kaldırın

    sedapekmez sedapekmez (624)