Windows 8.1 de Windows Media Player sorunu

merhaba @temmuz bey @ismailsarp bey @hakan bey

benim windows 8.1 de windows media playerde bir sorunum var windows media playerde şarkı çalınca bu resim çıkıyor tüm şarkılarda

ve bu şekil ayarlıyorum çubukluyu windows media playeri kapatıp açıyoum ilk resimdeki gibi oluyor çubuklu gibi olmuyor daha önce böyle degildi nasıl eskisi gibi yaparım  sıfırladım ama yine aynı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem geri yüklemesi yaparak problem öncesine dönebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Edit: Önce konu altındaki @murat çözümü uygulanır ve Windows Media Player arabirimi açılarak mouse ile sağ tık yapılır, çıkan menü üzerinde Görsel öğeler/Çubuklar ve dalgalar/Dalgalar yolundan seçim gerçekleştirilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    Media Player'i resetlemeyi deneyebilirsin:

    1. Windows ve R tuşlarına bas.
    2. Açılan pencereye tırnak işaretleri olmadan "%LocalAppData%\Microsoft\Media Player" yaz ve enter tuşuna bas.
    3. Açılan Media Player klasöründeki her şeyi sil.
    4. Media Player'i yeniden başlat.

    Bu işlem media player veritabanını sıfırlar. Media Player yeniden açıldığında veritabanı yeniden oluşturulur.

    murat murat (12492)