windows 8.1 defender 0x80070002 hatası

windows defenderi açmak için tıkladıgımda

Microsoft Security Client

An error has occurned in the program during initialization.If this problem continues,please contact your system administrator.

Error Code:0x80070002

hatasını alıyorum nasıl çözülebilir?

incesakal4145 incesakal4145 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında ben konuyla ilgili yorum yazmak istiyordum ancak ayrıcalık gerekiyormuş. Bu nedenle bu bölüme yazmak durumundayım.

    Bende de benzer bir durum var. Avast yükledim. Windows Defender a tıkladığımda "Bu uygulama kapatıldı ve bilgisayarınızı izlemiyor" iletisi alıyorum. Dolayısıyla güncelleştirme veya acil durumlarda tarama yapması da olası görünmüyor. Ne yapmalıyım. ( İşletim sistemi Win8.1-64 bit)

    yunusemre2344 yunusemre2344 (54)