Windows 8.1'den Windows 10'a nasıl yükseltilir?

Merhaba, bilgisayayarımı 8.1 den 10 a yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim ve yükseltirken nelere dikkat etmeliyim yani yedeklemem gereken dosyalar varmıdır ? Cevaplarınızı bekliyorum :)

mehmetkaan mehmetkaan (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 (tıkla)

    Linkteki Microsoft sayfasında yükseltme veya sıfırdan yükleme araçları ile sorduğun diğer hususların tüm cevapları mevcuttur.

    Lisans / ürün anahtarı mevzularını gözden kaçırmamalısın. Aksi halde illegal lisanslama ve etkinleştirme yapman gerekecektirki bununla alakalı site kurallarımız gereği olarak uzmanım.net'ten destek alamazsın.

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)